Nasz salon  przy ul. Grochowskiej 234/240 w Warszawie zaprasza! 

Na 140 metrach kwadratowych obejrzeć można ekspozycję lamp i mebli takich producentów jak: VIBIA, MOOOI, CONTARDI, ARTEMIDE, FLOS, BROKIS, OCCHIO, PETITE FRITURE, INGO MAURER, CHORS, PABLO DESIGNS, MIDJ, MDF ITALIA, CATELLANI & SMITH, TOM DIXON, AQFORM, SABA ITALIA, LEMA, JOLI, ERNESTOMEDA oraz wielu, wielu innych. Plafon, kinkiet, lampa stołowa, podłogowa lub wisząca, meble do kuchni, jadalni, salonu czy na taras - wszystko można wybrać i obejrzeć w jednym miejscu. 

Jest to jednocześnie jedyne publiczne miejsce w Polsce, gdzie można zobaczyć jak wygląda i działa stół do jadalni z funkcją bilarda firmy FUSION TABLES.

Dla miłośników nowoczesnego designu, projektantów i architektów oferujemy miejsce, w którym przy filiżance prawdziwej włoskiej kawy można spotkać się i omówić wystrój salonu, garderoby, kuchni, łazienki lub ogrodu. Zespół INTERIUM to pasjonaci zawsze chętni pomóc i doradzić.

Chcąc być dla Państwa bardziej komplementarni stale poszerzamy naszą ofertę - ostatnio  o artykuły wyposażenia wnętrz duńskiej firmy AYTM, solidne i markowe klamki FORMANI, czy zachwycające włoskie tapety od LONDONART.

Do Waszej dyspozycji są całe regały katalogów od najlepszych producentów z całej Europy, próbniki kolorów i materiałów, wzory, itd. Oferta obejmuje zarówno lampy ozdobne, jak i techniczne - profile LED, zewnętrzne, biurowe itp. 

Na przykładzie zaprezentowanej kuchni ICON z ERNESTOMEDA można zobaczyć jak projektuje się i wykonuje  słynne włoskie kuchnie, jakie rozwiązania stosują w nich jedni z najlepszych z branży: aluminiowe profile,  wentylowane fronty oraz unikalny system wysuwanego stołu to tylko niektóre zalety systemu tej włoskiej kuchni. Przy okazji obejrzeć można i sprawdzić skuteczność innowacyjnego okapu blatowego PROFESSIONAL austriacko-niemieckiej firmy BORA

Wszystkich zainteresowanych (lub tylko ciekawych) - zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00, a w soboty 10.00- 15.00 po wcześniejszym umówieniu spotkania.

 

 

Fusion Tables, Vibia Rhythm