Nasz salon przy ul. Grochowskiej 234/240 w Warszawie zaprasza!

Na 140 metrach kwadratowych obejrzeć można ekspozycję lamp, dodatków, tapet i mebli takich producentów jak: VIBIA, MOOOI, CONTARDI, ARTEMIDE, FLOS, BROKIS, OCCHIO, PETITE FRITURE, INGO MAURER, CHORS, PABLO DESIGNS, MIDJ, MDF ITALIA, CATELLANI & SMITH, TOM DIXON, AQFORM, SABA ITALIA, LEMA, LONDONART, AYTM, BOSA CERAMICHE, JOLI, ERNESTOMEDA oraz wielu, wielu innych. Plafon, kinkiet, lampa stołowa, podłogowa lub wisząca, meble do kuchni, jadalni, garderoby, biblioteki, salonu czy na taras - wszystko można wybrać i obejrzeć w jednym miejscu. 

Dla miłośników nowoczesnego designu, projektantów i architektów oferujemy miejsce, w którym przy filiżance prawdziwej włoskiej kawy można spotkać się i omówić wystrój salonu, garderoby, kuchni, łazienki lub ogrodu. Zespół INTERIUM to nie tylko fachowcy, to prawdziwi pasjonaci zawsze chętni pomóc i doradzić. 

Chcąc być dla Państwa bardziej komplementarni stale poszerzamy naszą ofertę - ostatnio np. o artykuły wyposażenia wnętrz duńskiej firmy AYTM, solidne i markowe klamki oraz uchwyty FORMANI, meble łazienkowe FALPER, świece zapachowe z Maroka COTE BOUGIE, meble ogrodowe GANDIA BLASCOKETTAL, czy zachwycające włoskie tapety od LONDONART.

Do Państwa dyspozycji są całe regały katalogów od najlepszych producentów z całej Europy, próbniki kolorów i materiałów, wzory, itd. Oferta obejmuje zarówno lampy ozdobne, jak i techniczne - profile LED, zewnętrzne, biurowe itp.

Na przykładzie zaprezentowanej kuchni ICON z ERNESTOMEDA można zobaczyć jak projektuje się i wykonuje  słynne włoskie kuchnie, jakie rozwiązania stosują w nich jedni z najlepszych z branży: aluminiowe profile,  wentylowane fronty oraz unikalny system wysuwanego stołu Evolution - to tylko niektóre zalety systemu tej włoskiej kuchni. Przy okazji obejrzeć można i sprawdzić skuteczność innowacyjnego okapu blatowego PROFESSIONAL austriacko-niemieckiej firmy BORA lub jego podstawowej wersji PURE.

Wszystkich zainteresowanych (lub tylko ciekawych) - zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00, a w soboty, po wcześniejszym umówieniu spotkania - w godzinach: 10.00- 15.00.

 

 

Fusion Tables, Vibia Rhythm