Nowy salon Interium przy ul. Grochowskiej 234/240 jest już otwarty! 

Na 140 metrach kwadratowych znaleźć można ekspozycję lamp i mebli takich producentów jak: VIBIA, MOOOI, LUCEPLAN, CONTARDI, ARTEMIDE,  PARACHILNA, PETITE FRITURE, INGO MAURER, AXO LIGHT, CHORS, CATELLANI & SMITH, TOM DIXON, AQUAFORM, PORADA, SABA ITALIA, LEMA, JOLI, ERNESTOMEDA oraz wielu innych. Plafon, kinkiet, lampa stołowa, podłogowa czy wisząca, meble do kuchni, jadalni, salonu czy na taras - wszystko można wybrać i obejrzeć w jednym miejscu. 

Jest to jednocześnie jedyne publiczne miejsce w Polsce, gdzie można zobaczyć jak wygląda i działa stół do jadalni z funkcją bilarda firmy FUSION TABLES.

Dla miłośników nowoczesnego designu, projektantów i architektów oferujemy miejsce, w którym przy filiżance prawdziwej włoskiej kawy można spotkać się i omówić wystrój salonu, garderoby, kuchni, łazienki lub ogrodu. Zespół INTERIUM to pasjonaci zawsze chętni pomóc i doradzić.

Nasza firma poszerzyła nie tylko metraż swojego showroomu. Wzbogaciliśmy naszą ofertę o artykuły wyposażenia wnętrz duńskiej firmy AYTM.

Do Waszej dyspozycji są całe regały katalogów od najlepszych producentów z całej Europy. Oferta obejmuje zarówno lampy ozdobne, jak i techniczne - profile LED, zewnętrzne, biurowe itp. 

Na przykładzie zaprezentowanej kuchni ICON z ERNESTOMEDA można zobaczyć jak projektuje się i wykonuje  słynne włoskie kuchnie, jakie rozwiązania stosują w nich jedni z najlepszych z branży, jak działa innowacyjny okap nablatowy austriackiej firmy BORA itd.  Aluminiowe profile,  wentylowane fronty oraz unikalny system wysuwanego stołu to tylko niektóre zalety systemu tej włoskiej kuchni. 

Wszystkich zainteresowanych (lub tylko ciekawych) - zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00, a w soboty 10.00- 15.00.

 

 

Fusion Tables, Vibia Rhythm